Barion Pixel
Események betöltése

« Összes Események

Könnyed jógagyakorlás

Részletek

Dátum:
február 18
Időpont:
09:30 - 11:00
Összeg:
3500Ft
Esemény kategóriák:
,

Oktató

Marschall Kata
Phone
+36 20 935 1848

Other

Színkód
Narancssárga

Helyszín

Sivananda Jógaközpont
Szegfű utca 2.
Budapest, Pest 1028 Hungary
+ Google Térkép
Phone
+36 1 397 5258 Mobil/SMS: +36 30 689 9284
  • Ez az esemény elmúlt.

február 18 09:30 - 11:00

3500Ft

Könnyed jógagyakorlás

A Könnyed jógagyakorlást azok számára ajánljuk, akiknek egészségügyi állapotuk megfontoltabb és terápiás jógagyakorlást kíván. A könnyített gyakorlatok hatása ugyanolyan jó, mint a „hagyományos” jóga gyakorlatoké. A fokozatosság és türelem magunkkal szemben már néhány heti jógázás után megjelenik: pl. nő az energiaszint, javul az alvásminőség.

Bárki látogathatja az órákat, tanfolyam elvégzése nélkül is.

A Könnyített jógaóra FELÉPÍTÉSE

  • Relaxáció: Teljes ellazulás fizikai, mentális és lelki szinten.
  • Pránájámák: Légzőgyakorlatok, amelyek segítségével életvidámak és energikusak lehetünk.
  • Ászanák: Testhelyzetek, melyek a vázizmok fejlődése mellett hatással vannak belső szerveink működésére is, így fenntartva vagy helyreállítva egészségünket.
  • Meditáció: Segítségével megszabadulhatunk minden negatív tulajdonságunktól, a belső harmónia és béke állandósul bennünk.

 

Váljon kedves teljességedre!
AUM Namah Sivája

***

Várunk szeretettel az év minden napján a Neked való jógával:

„A Jóga gyakorlásával megnő az energiád, az életerőd, az élethosszod és az egészséged szintje.” – Szvámí Sivánanda

„Bárki jógázhat, nem számít, mennyi idős, milyen vallású, milyenek az anyagi és egyéb körülményei. Fiatal vagy öreg, beteg vagy egészséges – mindenkinek hasznára válhat ez az évezredes tudomány.”  – Szvámí Visnu-dévánanda

Látogass el a FACEBOOK oldalunkra is, ahol folyamatos friss híreket és tanításokat olvashatsz a jógával kapcsolatban.