Rámdasz – Kollarik András a Sivánanda Jógaközpont önkéntes jógaoktatója. Szívesen foglalkozik kezdőkkel és gyakorlókkal egyránt.
2005-ben kezdtem el jógázni, Selva Raja Yesudian könyve alapján. Viszonylag hamar rátaláltam a Sivánanda jógára, és azóta ezt gyakorlom. 2009-ben Indiában szereztem a jógaoktatói végzettségemet. 2015 óta részt veszek a szádhana programban, így napi rendszerességgel gyakorlok. 2018-ban Franciaországban haladó jógaoktatói tanfolyamon gyarapítottam a tudásomat.
„Az egészség a kincs, az elme békéje a boldogság, a jóga mutatja az utat.” – Szvámí Visnu-dévánanda
Rámdasz – Kollarik András
∗∗∗
Jógatanfolyamok kezdőknek és haladóknak.
Oktató képzések.
Jógafilozófia az alapoktól a felsőfokig.
Jógaterápia és ájurvéda.
Jógaéletmód, elvonulások és jógatáborok.
„A Jóga gyakorlásával megnő az energiád, az életerőd, az élethosszod és az egészséged szintje.” – Szvámí Sivánanda
„Bárki jógázhat, nem számít, mennyi idős, milyen vallású, milyenek az anyagi és egyéb körülményei. Fiatal vagy öreg, beteg vagy egészséges – mindenkinek hasznára válhat ez az évezredes tudomány.” – Szvámí Visnu-dévánanda
Látogass el a FACEBOOK oldalunkra is, ahol folyamatos friss híreket és tanításokat olvashatsz a jógával kapcsolatban.
Nincs esemény