Barion Pixel

Krisna – Benke Zoltán

  1. Események
  2. Oktatók
  3. Krisna – Benke Zoltán
Események from this oktató
Ma

Hatha jógaóra

Sivananda Jógaközpont Szegfű utca 2., Budapest, Pest, Hungary

HATHA jógaóra

A hatha jógaóra foglalkozásokon kellemes légkörben és a korábban már megismert emberekkel közösen gyakorolhatod az alaptanfolyamon elsajátított ászanákat (jógagyakorlatokat) és pránájámákat (jóga légzőgyakorlatokat), egyre tovább fejlesztve azokat.

4Ft

Jógaoktatói alapképzés májusban

Sivananda Jógaközpont Szegfű utca 2., Budapest, Pest, Hungary

2025. május 5-én indul a 47. Jógaoktatói alapképzésünk, melyre már lehet csatlakozni. A kontakt órák száma nálunk 256 óra, az önálló felkészülés (házi feladat készítés, egyéni tanulás és gyakorlás) órák száma 165, azaz a képzés óraszáma összesen 421 óra. Várunk szeretettel 29 éves tapasztalatunkkal!

Jógafilozófia alapjai tanfolyam (akár ONLINE is) 27 órás

Sivananda Jógaközpont Szegfű utca 2., Budapest, Pest, Hungary

Jógafilozófia alapjai tanfolyam (akár ONLINE is)

A Jógafilozófia tanfolyam a Jógaoktatói képzés egyik tantárgya, melyet a vidéki és külföldi fejlődni vágyó érdeklődők online is elérhetnek külön modulként.