Idén február 8-án ünnepeltük a Sivananda Jógaközpont 25. születésnapját. Az ünnep jelentőségéről lejjebb olvashatsz.
A tradíciónkban minden hónap 8. napján a Guru születésnapját, Szvámí Sivánanda megtestesülését ünneplik Indiában. Nem is lehetne számunkra felemelőbb és támogatóbb, hogy egy ilyen napon jegyezte be a Fővárosi Bíróság a Jógaközpontot működtető Alapítványunkat.
Ünnepelni duplán is van okunk, mert idén 5 éves a Fény Jógaterápiás Intézet, melyet szintén Alapítványunk működtet.
AUM Namó Bhagavaté Sivánandája – Köszönet a Gurunak!
„A guru maga Isten személyes megtestesülése, akinek feladata a tanítványok vezetése. A guru egységben létezik Istennel. Az ő személye ébreszti fel az odaadást másokban, jelenléte mindenkit megtisztít. A guru ott áll a halhatatlanság küszöbén, és lehajolva egyik kezével a küszködő lelkeket segíti, a másikkal pedig felemeli őket az örök boldogság és végtelen igazság-tudatosság birodalmába.”
A 2021 JUBILEUMI ÉV alkalomból egész éves ünnepi rendezvény-sorozatot tervezünk és különböző kedvezményekkel kedveskedünk.
„Minden emlékezetes esemény, minden megszentelt ünnep és évforduló fontos üzenetet hordoz, egy emelkedett felhívást azok számára, akik meg akarják hallani, és válaszolni rá. Minden alkalommal emlékeztetnek igazi küldetésünkre, vagyis az élet valódi céljára.” – Szvámí Sivánanda
Tehát ünnepeljünk és örvendjünk együtt! Legyünk boldogok és tegyünk boldoggá másokat is!
Együtt az év minden napja ünnepnap!
AUM Namah Sivája
Látogass el a FACEBOOK oldalunkra is, ahol folyamatos friss híreket és tanításokat olvashatsz a jógával kapcsolatban.